Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altınız Işıldasın

Sağlıklı, parlak, genç ve pürüzsüz bir güzelliğin anahtarı aslında nemli bir ciltten geçiyor.

Cildin nemini korumak için dengeli ve düzenli beslenmek gerek. Ayrıca günde 2,5 litre su tüketmeyi de alışkanlık haline getirmemiz gerektiğini bu vesile ile bir kez daha vurgulamak isterim.

Peki, nemini kaybetmiş cilt ne demek? Nemini kaybetmiş cilt sağlıksız, bakımsız ve kuru bir cilt demek. Aynı zamanda nemsiz, kuru bir cilt ne yazık ki bizi daha yaşlı gösterir. Bir de bu duruma gözaltı morlukları, çukurlukları, çöküntü ve göz kapağındaki torbalanmalar yaşınızın üzerine yılları ekleyerek yardıma ihtiyacı olduğunu ifade eder. Bu durumda yapılacak uygulamalardan biri gözaltı ışık dolgusu.

Birçok Hollywood güzeli gibi Kate Moss?un da gözaltı sorunları için tercih ettiği söylenen ışık dolgusu ülkemizde de hem kadınların hem de erkeklerin başvurduğu başarılı sistemlerden. Gelelim gözaltı ve göz kapağındaki sorunlar için başarılı sonuçlar sunan uygulamanın ayrıntılarına. Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken gözaltı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır. Işık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi geliyor. Uygulama ince uçlu kanüller le yapılıyor.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmuyor. Yaklaşık 1 hafta sonra en iyi halini alan dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olabiliyor. Bu sayede sağlıksız ve yaşlı bir görünümden kurtularak yaşınızı çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.